Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Univerzita

Poznejte nás osobně

Univerzita Jana Amose Komenského Praha je první soukromou vysokou školou v České republicekterá získala statut univerzityNabízí studium širokého spektra společenskovědních  oborů. Pilíři studia jsou Speciální pedagogika, Vzdělávání dospělých, Andragogika, Evropská hospodářskosprávní studia, Sociální a mediální komunikace, Management cestovního ruchu, Právo v podnikání, Manažerská studia, Scénická a mediální studia a Bezpečnostní studia. Nově byl akreditován studijní program Mezinárodní vztahy a diplomacie.


O nás

O nás

Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. vznikla původně jako Vysoká škola Jana Amose Komenského s.r.o. v roce 2001 na základě státního souhlasu a akreditace prvního studijního programu a oboru. Za deset let existence se z UJAK stala největší soukromá vysoká škola v Česku a dodnes patří mezi nejvýznamnější.


Úřední deska

Akreditace a administrativní dokumenty

Úřední deska

Zde naleznete informace o akreditacích jednotlivých studijních programů a oborů.


Partneři a spolupráce

Partnerské univerzity i instituce z praxe

Partneři a spolupráce

Univerzita Jana Amose Komenského Praha spolupracuje s mnoha univerzitami po celém světě, a to jak v rámci výměnných studijních programů, tak v rámci mobility studentů a pracovních stáží pedagogů.


Vydavatelství UJAK

Vlastní studijní materiály i odborná periodika

Vydavatelství UJAK

V rámci kvalitního studijního zázemí nabízí Univerzita Jana Amose Komenského Praha široké portfolio odborných a studijních publikací.Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter