Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

5.9.2018

Nový bakalářský studijní program Resocializační a penitenciární pedagogika

Nový studijní program je logickým vyústěním bohatých zkušeností univerzity v oblasti speciální pedagogiky.  Katedra speciální pedagogiky UJAK připravila exkluzivní studijní program v bakalářském modulu pod názvem Resocializační a penitenciární pedagogika. Je určen pracovníkům resortů ministerstva spravedlnosti (Vězeňské služby České republiky, Probační a mediační služba, Ústavy zabezpečovací detence), školství, mládeže a tělovýchovy výchovné ústavy, diagnostické ústavy apod.), práce a sociálních věcí (ústavy sociální péče, práce se seniory), vnitra (Policie ČR, správa uprchlických zařízení), financí (Celní správa ČR), případně i zdravotnictví (psychiatrické nemocnice) a Armády České republiky. Studijní program je dále určen pracovníkům v neziskových organizacích a v rozmanitých neškolských vzdělávacích organizacích.

Absolventi studia bakalářského programu Resocializační a penitenciární pedagogika tak najdou mnohostranné uplatnění na společenském trhu práce, zejména ve službách a silových resortech, neboť program má široký záběr v pomáhajících profesích.

UJAK zahájí uskutečňování studijního programu Resocializační a penitenciární pedagogika po doručení rozhodnutí Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství.

Předběžnou elektronickou přihlášku můžete již nyní vyplnit ZDE, další informace pak naleznete ZDE.


Zpět na seznam novinek 

Nejčtenější novinky

18.1.2018

Nová akreditace programů CŽV

UJAK získala novou akreditaci pro žádané programy celoživotního vzdělávání Číst více.

27.8.2018

Prodloužení akreditací a jistota dostudování

Díky čerstvé novele vysokoškolského zákona mohou studenti v dosavadních studijních oborech studovat až do konce roku 2024 a je umožněno přijímání nových studentů do těchto „starých“ oborů, resp. programů až do konce roku 2019. Číst více.

8.1.2018

Právní spor UJAK s CEVRO Institutem ukončen

UJAK v rámci zachování dobrých vztahů mezi vysokými školami přijala nabídku smíru a přijala též veřejnou omluvu CEVRO Institutu a dohodnutou finanční náhradu. Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter