Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

6.6.2018

Informace ohledně prodeje vstupenek na promoce

Pokud již máte za sebou státnice, pro zakoupení 4 vstupenek je potřeba se prokázat kartičkou studenta. Vstupenky jsou určeny pro hosty (i pro děti od tří let), absolvent vstupenku nepotřebuje.  Je tu i možnost poprosit někoho, kdo vám vstupenky vyzvedne, je však potřeba, aby dotyčný měl např. od vás kartičku ofocenou v MMS, což je nejjednodušší způsob. Po dobu státnic nemůže vstupenky bez kartičky nikdo vyzvedávat. Vstupenky nelze zasílat poštou. V červenci ve středu 4.7., úterý 10.7., ve středu  11.7.  a v srpnu ve středu  1.8., pondělí 6.8. a ve středu 8.8. a následně v Betlémské kapli bude probíhat doprodej. V rubrice Novinky na oficiálních stránkách univerzity bude po státnicích  2.7. nebo 3.7. zveřejněna tabulka s počty zbylých vstupenek k jednotlivým běhům a po každém proběhlém dni doprodeje se bude tabulka aktualizovat, doprodej bude probíhat i v Betlémské kapli. Kupující se nebudou muset prokazovat kartičkou a vstupenky nebudou limitovány.


Zpět na seznam novinek 

Nejčtenější novinky

6.2.2019

Přijímací řízení zahájeno

Univerzita Jana Amose Komenského Praha zahájila přijímací řízení pro akademický rok 2019/20 Číst více.

4.4.2019

Katedra speciální pedagogiky pořádá penitenciární konferenci

Katedra speciální pedagogiky pořádá penitenciární konferenci na téma „Současné vzdělávací trendy v českém vězeňství". Číst více.

28.2.2019

Den otevřených dveří 6. března

UJAK pořádá 6. března den otevřených dveří. Pro zájemce o bakalářské a magisterské studium se DOD koná v 15:00, pro absolventy VOŠ od 16:30, místnost C 102. Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter