Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

6.6.2018

Informace ohledně prodeje vstupenek na promoce

Pokud již máte za sebou státnice, pro zakoupení 4 vstupenek je potřeba se prokázat kartičkou studenta. Vstupenky jsou určeny pro hosty (i pro děti od tří let), absolvent vstupenku nepotřebuje.  Je tu i možnost poprosit někoho, kdo vám vstupenky vyzvedne, je však potřeba, aby dotyčný měl např. od vás kartičku ofocenou v MMS, což je nejjednodušší způsob. Po dobu státnic nemůže vstupenky bez kartičky nikdo vyzvedávat. Vstupenky nelze zasílat poštou. V červenci ve středu 4.7., úterý 10.7., ve středu  11.7.  a v srpnu ve středu  1.8., pondělí 6.8. a ve středu 8.8. a následně v Betlémské kapli bude probíhat doprodej. V rubrice Novinky na oficiálních stránkách univerzity bude po státnicích  2.7. nebo 3.7. zveřejněna tabulka s počty zbylých vstupenek k jednotlivým běhům a po každém proběhlém dni doprodeje se bude tabulka aktualizovat, doprodej bude probíhat i v Betlémské kapli. Kupující se nebudou muset prokazovat kartičkou a vstupenky nebudou limitovány.


Zpět na seznam novinek 

Nejčtenější novinky

9.2.2015

Omyly a nepřesná fakta o UJAK

V posledních dnech se v médiích objevila celá řada nepřesností a omylů ve vztahu k UJAK. Cítíme potřebu uvést tyto záležitosti na pravou míru. Číst více.

23.1.2012

Univerzita J. A. Komenského Praha letos poprvé otevře dveře

První příležitost nahlédnout v letošním roce do prostor UJAK a na chvíli zažít atmosféru vysokoškolského prostředí budou mít uchazeči o studium na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. Číst více.

4.2.2015

Vyjádření UJAK k neoficiálnímu stanovisku AK

Dne 4. 2. jsme obdrželi neoficiální a nepodepsanou zprávu z emailové adresy tajemníka AK Smrčky, která obsahuje nesouhlasné stanovisko AK k žádosti UJAK o prodloužení akreditace na dostudování pro studijní obor SPPG Učitelství. UJAK s tímto stanoviskem zásadně nesouhlasí, je přesvědčena, že AK pracuje s nepravdivými argumenty, a univerzita proti stanovisku AK neprodleně podnikne příslušné právní kroky. V celém loňském roce UJAK úspěšně získávala prodloužení akreditací mnoha oborů, nejinak tomu bylo i v případě posledního zasedání AK. Záměr AK požádat o odnětí státního souhlasu k oprávnění působit jako soukromá vysoká škola je v rozporu s předchozími kroky AK a z pohledu dosavadního působení UJAK a šíře a kvality akreditací nepochopitelné. Také proti tomuto tedy budeme realizovat příslušné právní kroky po obdržení oficiálního rozhodnutí. Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter