Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

9.5.2018

Blíží se termín uzávěrky odevzdání přihlášek k mezinárodním zkouškám telc A1 – červen 2018.

Do 14. 5. 2018 je možno ještě odevzdat přihlášku na termín mezinárodní jazykové zkoušky telc. Jazyková zkouška bude na UJAK probíhat v červnu 2018 (viz Jazyková úroveň A1 pro rok 2018 na stránkách UJAK). Zájemci se v současné době mohou přihlásit ke zkouškám jazykové úrovně A1 (viz Termíny zkoušek telc 2018). Případní zájemci si mohou vyzkoušet modelový test na Katedře cizích jazyků nebo si stáhnout testy na www.telc.net

Do 25. 5. 2018 je v prodlouženém termínu ještě možno odevzdat přihlášku na mezinárodní jazykové zkoušky telc A1.

Podrobné informace získáte na:
Katedře cizích jazyků
Roháčova 63,
130 00 Praha 3
Tel.: +420 267 199 022
E-mail: blahnikova.helena@ujak.cz


Zpět na seznam novinek 

Nejčtenější novinky

9.2.2015

Omyly a nepřesná fakta o UJAK

V posledních dnech se v médiích objevila celá řada nepřesností a omylů ve vztahu k UJAK. Cítíme potřebu uvést tyto záležitosti na pravou míru. Číst více.

23.1.2012

Univerzita J. A. Komenského Praha letos poprvé otevře dveře

První příležitost nahlédnout v letošním roce do prostor UJAK a na chvíli zažít atmosféru vysokoškolského prostředí budou mít uchazeči o studium na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. Číst více.

4.2.2015

Vyjádření UJAK k neoficiálnímu stanovisku AK

Dne 4. 2. jsme obdrželi neoficiální a nepodepsanou zprávu z emailové adresy tajemníka AK Smrčky, která obsahuje nesouhlasné stanovisko AK k žádosti UJAK o prodloužení akreditace na dostudování pro studijní obor SPPG Učitelství. UJAK s tímto stanoviskem zásadně nesouhlasí, je přesvědčena, že AK pracuje s nepravdivými argumenty, a univerzita proti stanovisku AK neprodleně podnikne příslušné právní kroky. V celém loňském roce UJAK úspěšně získávala prodloužení akreditací mnoha oborů, nejinak tomu bylo i v případě posledního zasedání AK. Záměr AK požádat o odnětí státního souhlasu k oprávnění působit jako soukromá vysoká škola je v rozporu s předchozími kroky AK a z pohledu dosavadního působení UJAK a šíře a kvality akreditací nepochopitelné. Také proti tomuto tedy budeme realizovat příslušné právní kroky po obdržení oficiálního rozhodnutí. Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter