Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

3.1.2018

Vánoční setkání se studenty UJAK potěšilo seniory

V rámci projektu „Dobrovolnická činnost studentů ve prospěch seniorů a dětí s postižením - aplikace nových trendů do oblasti speciálně pedagogické podpory"  se dne 11. 12. 2017 uskutečnilo Vánoční setkání studentů bakalářského studijního programu speciální pedagogiky-vychovatelství se seniory z Pečovatelské služby Roháčova ul. 26. Studenti pro seniory připravili pestrý program, který byl tematicky zaměřen na vánoční zvyky, tradice, zpěv koled,  závěr byl zpestřen ukázkou tanečního vystoupení. Projekt je podpořen z Dotačního fondu městské části Praha 3 - Dotačního programu pro sociální oblast a zdravotnictví.Zpět na seznam novinek 

Nejčtenější novinky

18.1.2018

Nová akreditace programů CŽV

UJAK získala novou akreditaci pro žádané programy celoživotního vzdělávání Číst více.

27.8.2018

Prodloužení akreditací a jistota dostudování

Díky čerstvé novele vysokoškolského zákona mohou studenti v dosavadních studijních oborech studovat až do konce roku 2024 a je umožněno přijímání nových studentů do těchto „starých“ oborů, resp. programů až do konce roku 2019. Číst více.

8.1.2018

Právní spor UJAK s CEVRO Institutem ukončen

UJAK v rámci zachování dobrých vztahů mezi vysokými školami přijala nabídku smíru a přijala též veřejnou omluvu CEVRO Institutu a dohodnutou finanční náhradu. Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter