Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

18.12.2017

UJAK uspěla v soutěži Cena inovace roku 2017

Na slavnostním zasedání v Senátu Parlamentu ČR převzali rektor UJAK doc. PhDr. Luboš Chaloupka, CSc. a prorektor doc. RNDr. Petr Kolář, CSc. Čestné uznání Asociace inovačního podnikání České republiky v rámci soutěže o Cenu inovace roku 2017.

Mezi sedmi celostátně oceněnými inovačními produkty se umístil i v této soutěži neobvyklý produkt UJAK – mezinárodně akreditovaný vzdělávací program Master of Business Administration (MBA). UJAK svůj prestižní vzdělávací program přihlásila do soutěže na základě jeho unikátních inovačních rysů. Program MBA na UJAK byl totiž nově vyvinut přímo na univerzitě, neopírá se o žádnou zahraniční licenci, zahrnuje mezinárodně unikátní orientaci na řízení lidských zdrojů a problematiku EU a získal prestižní zahraniční akreditaci FIBAA.

 

 


Zpět na seznam novinek 

Nejčtenější novinky

18.1.2018

Nová akreditace programů CŽV

UJAK získala novou akreditaci pro žádané programy celoživotního vzdělávání Číst více.

27.8.2018

Prodloužení akreditací a jistota dostudování

Díky čerstvé novele vysokoškolského zákona mohou studenti v dosavadních studijních oborech studovat až do konce roku 2024 a je umožněno přijímání nových studentů do těchto „starých“ oborů, resp. programů až do konce roku 2019. Číst více.

8.1.2018

Právní spor UJAK s CEVRO Institutem ukončen

UJAK v rámci zachování dobrých vztahů mezi vysokými školami přijala nabídku smíru a přijala též veřejnou omluvu CEVRO Institutu a dohodnutou finanční náhradu. Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter