Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

21.9.2017

Programy dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků

Univerzita J. A. Komenského Praha nabízí poslední volná místa v programech celoživotního vzdělávání zaměřených na získání kvalifikace pro působení ve středoškolském vzdělávání a na speciálních školách:

Doplňkové pedagogické studium určené pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním neučitelského zaměření k získání plné kvalifikace pro vyučování na středních školách a pro získání plné kvalifikace na pozici mistra odborného výcviku na učňovských školách.

Studium v oblasti pedagogických věd – speciální pedagogika zajišťující speciálně pedagogickou kvalifikaci v souladu s platnými zákony. Absolvent může působit na základních, či středních školách na pozicích, kde je požadována speciálně pedagogická kvalifikace.

Programy jsou akreditovány v souladu s příslušnou legislativou.

Více informací zde:
http://www.ujak.cz/studium/celozivotni-vzdelavani/kvalifikacni-vzdelavani/

Přihlášky lze posílat  do 15. října.


Zpět na seznam novinek 

Nejčtenější novinky

18.1.2018

Nová akreditace programů CŽV

UJAK získala novou akreditaci pro žádané programy celoživotního vzdělávání Číst více.

27.8.2018

Prodloužení akreditací a jistota dostudování

Díky čerstvé novele vysokoškolského zákona mohou studenti v dosavadních studijních oborech studovat až do konce roku 2024 a je umožněno přijímání nových studentů do těchto „starých“ oborů, resp. programů až do konce roku 2019. Číst více.

8.1.2018

Právní spor UJAK s CEVRO Institutem ukončen

UJAK v rámci zachování dobrých vztahů mezi vysokými školami přijala nabídku smíru a přijala též veřejnou omluvu CEVRO Institutu a dohodnutou finanční náhradu. Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter