Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

22.6.2017

Informace týkající se prodeje a doprodeje vstupenek na promoce

Po dobu státnic je potřeba pro zakoupení limitovaných vstupenek (max. 4 kusy) se prokázat kartičkou studenta, absolvent vstupenku nepotřebuje. Je tu možnost vyzvednutí vstupenek, je však potřeba, aby dotyčný měl vaší ofocenou či naskenovanou kartičku. Po dobu státnic nemůže vstupenky bez kartičky nikdo vyzvedávat. Vstupenky nelze zasílat poštou. V červenci 10.7., 13.7., 31.7. a v srpnu 2.8., 7.8. a 9.8. bude probíhat doprodej. V rubrice Novinky na oficiálních stránkách univerzity bude 3.7. nebo 4.7. zveřejněna tabulka s počty zbylých vstupenek k jednotlivým běhům i určené dny doprodejů (viz výše), doprodej bude probíhat i v Betlémské kapli. Kupující se nebudou muset prokazovat kartičkou a vstupenky nebudou limitovány. Děti od tří let výše potřebují vstupenku.


Zpět na seznam novinek 

Nejčtenější novinky

9.2.2015

Omyly a nepřesná fakta o UJAK

V posledních dnech se v médiích objevila celá řada nepřesností a omylů ve vztahu k UJAK. Cítíme potřebu uvést tyto záležitosti na pravou míru. Číst více.

23.1.2012

Univerzita J. A. Komenského Praha letos poprvé otevře dveře

První příležitost nahlédnout v letošním roce do prostor UJAK a na chvíli zažít atmosféru vysokoškolského prostředí budou mít uchazeči o studium na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. Číst více.

4.2.2015

Vyjádření UJAK k neoficiálnímu stanovisku AK

Dne 4. 2. jsme obdrželi neoficiální a nepodepsanou zprávu z emailové adresy tajemníka AK Smrčky, která obsahuje nesouhlasné stanovisko AK k žádosti UJAK o prodloužení akreditace na dostudování pro studijní obor SPPG Učitelství. UJAK s tímto stanoviskem zásadně nesouhlasí, je přesvědčena, že AK pracuje s nepravdivými argumenty, a univerzita proti stanovisku AK neprodleně podnikne příslušné právní kroky. V celém loňském roce UJAK úspěšně získávala prodloužení akreditací mnoha oborů, nejinak tomu bylo i v případě posledního zasedání AK. Záměr AK požádat o odnětí státního souhlasu k oprávnění působit jako soukromá vysoká škola je v rozporu s předchozími kroky AK a z pohledu dosavadního působení UJAK a šíře a kvality akreditací nepochopitelné. Také proti tomuto tedy budeme realizovat příslušné právní kroky po obdržení oficiálního rozhodnutí. Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter