Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Novinky

18.12.2015

PF 2016

Radostné prožití vánočních svátků, úspěšné a bezpečné putování labyrintem světa a vše nejlepší nejen do roku 2016. Číst více.

9.12.2015

Vyhlášení studentské grantové soutěže na rok 2016

Rektor Univerzity Jana Amose Komenského Praha vyhlásil dne 8. prosince 2015 výzvu k předkládání studentských projektů do Studentské grantové soutěže na rok 2016. Číst více.

26.11.2015

MŠMT neshledalo důvody pro zahájení správního řízení o odejmutí souhlasu

UJAK dne 25. listopadu 2015 obdržela vyrozumění náměstka MŠMT Roberta Plagy o tom, že v souvislosti s podnětem AK k odejmutí státního souhlasu k oprávnění působit jako soukromá vysoká škola, MŠMT neshledalo důvody pro zahájení správního řízení. Číst více.

13.11.2015

UJAK pořádala konferenci Čína v období 2. světové války

Institut globálních studií UJAK (IGS) pořádal na začátku listopadu mezinárodní konferenci Čína v období druhé světové války. Konference se uskutečnila pod záštitou Velvyslanectví Čínské lidové republiky v Praze a ve spolupráci s China Center. Číst více.

11.11.2015

UJAK zajistila možnost dostudování

Univerzita Jana Amose Komenského Praha zajistila pro studenty magisterského programu Speciální pedagogika, jemuž nebyla v září letošního roku prodloužena akreditace, možnost dostudovat na partnerské instituci na Slovensku, a to na Katolické univerzitě Ružomberok v programu Špeciálna pedagogika a pedagogika mentálne postihnutých. UJAK v celé věci postupovala velmi korektně a důkladně a prověřovala veškeré varianty dostudování a uznávání kvalifikace – z tohoto důvodu také zažádala o stanovisko MŠMT, jak bude ve věcech uznávání kvalifikace postupovat Číst více.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter