Výuka v institucích a firmách

Výuka ve státních institucích a firmách má na UJAK dlouholetou tradici a výborné reference od státních i soukromých institucí a podniků.

Realizujeme skupinovou i individuální výuku z angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny, čínštiny, češtiny pro cizince a další. Kurzy připravujeme na míru na základě důkladné analýzy přání a cílů klienta. Přednostně dbáme na kvalitu výuky a garantujeme kvalifikované české i zahraniční učitele s praxí.

Nabízíme možnost přípravy k mezinárodním jazykovým zkouškám podle zadání klienta.

Kromě toho UJAK jako licenční partner společnosti telc gGmbH nabízí složení mezinárodní jazykové zkoušky telc a získání prestižního jazykového certifikátu z angličtiny, němčiny a francouzštiny. Certifikáty telc jsou zahrnuty v Seznamu standardizovaných jazykových zkoušek Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy a jsou tak uznávány v ČR. Většina učitelů působících na UJAK jsou i držiteli platných licencí telc, jež je opravňuje zkoušet u těchto mezinárodních zkoušek a zároveň je tím zajištěna velmi kvalitní příprava našich klientů.

V případně zájmu o firemní jazykovou výuku se můžete obrátit na Katedru cizích jazyků na e-mail blahnikova.helena@ujak.cz nebo tel 267 199 022.