Přeskočit na: navigaci, vyhledávání

Univerzita
Jana Amose Komenského Praha


Další forma výuky na UJAK - výuka v institucích a firmách


Další formou výuky je výuka ve státních institucích a firmách, a to skupinová i individuální. Tato výuka úspěšně probíhá již řadu let. V současné době nabízíme především anglický a německý jazyk a dále i jazyk francouzský, ruský a španělský.

Výuka v institucích a firmách je zaměřena jak na jazyk odborný, tak i na jazyk v každodenní praxi s možností složit některý z mezinárodních jazykových certifikátů telc, vydávaných telc LANGUAGE TESTS. Certifikáty telc jsou zahrnuty v Seznamu standardizovaných jazykových zkoušek Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy a jsou tak uznávány v ČR.

Výuka cizích jazyků má na naší škole již dlouhou tradici. Přednostně dbáme na kvalitu výuky a tím i spokojenost našich klientů. Na naší škole vyučují kvalifikovaní čeští i zahraniční učitelé. Většina z nich je i držiteli platných licencí telc, jež je opravňuje zkoušet u mezinárodních zkoušek a zároveň je tím zajištěna velmi kvalitní příprava našich posluchačů nejen k jazykovým zkouškám.

V posledních letech stoupá i zájem o výuku češtiny jako cizího jazyka. Zájemcům též nabízíme možnost složení certifikátu telc český jazyk.

V případně zájmu o firemní jazykovou výuku se můžete obrátit na Katedru cizích jazyků na e-mail blahnikova.helena@ujak.cz nebo tel 267 199 022.


Newsletter

Dostávejte novinky emailem.

Newsletter